Atunci când riști, poți cădea sau poți reuși.
În ambele cazuri ești un câștigător
pentru că orice eșec este o lecție spre succes.
ACCEPTĂ-ȚI lecțiile!
Manuela@inaloveworld
Lumină & Iubire pentru fiecare,
Manuela
∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞
Photo credit: Pixabay
Mesajul poate fi postat doar dacă este păstrat in intregime și sunt incluse numele autorului, sursa mesajului și linkul către
https://inaloveworld.wordpress.com
Mulțumesc.
Manuela@inaloveworld <3
∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞ ∞


Reblogged this on simis68's Blog.
LikeLiked by 1 person
Așa este uneori putem învăța foarte multe lucruri dintr-un eșec, chiar dacă la momentul acela nu ne dăm seama de acest lucru.
LikeLiked by 1 person
Adevărat! Important este nu momentul în sine, ci faptul că reușim să conștientizăm acest lucru. Mulțumesc pentru vizită și comentariu!
LikeLiked by 1 person